Участь у конкурсі виробів декоративно-прикладного мистецтва серед позашкільних закладів освіти міста «Різдвяний подарунок другу»

23.12.2020 року
на базі Позашкільного навчального закладу
«Центр естетичного виховання Хортицького району» Запорізької міської ради Запорізької області
пройшов конкурс виробів декоративно-прикладного мистецтва серед позашкільних закладів освіти
міста «Різдвяний подарунок другу».

На думку компетентного журі, призові місця розподілились наступним чином:

Позашкільний навчальний заклад «Центр науково-технічної творчості молоді «Політ»»

Міхельсон Аріна – ІІ місце;

Кузнецова Марія – І місце;

Жарік Мирослава – ІІІ місце.

Позашкільний навчальний заклад «Дитячий парк «Запорізький міський ботанічний сад»

Малеванова Єва – ІІІ місце;

Завозіна Анастасія – ІІ місце;

Івченко Єлізавета – ІІІ місце.

Позашкільний навчальний заклад «Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району»

Зарубинська Євгенія – І місце;

Новолодська Софія – ІІ місце;

Ларіонова Аліна – І місце;

Дідичук Злата – ІІ місце;

Тимофєєва Уляна – ІІ місце;

Коржук Катерина – ІІ місце;

Бессонная Аліса – І місце;

Гогунська Мілана – ІІІ місце;

Лаковська Софія – ІІІ місце.

Позашкільний навчальний заклад «Міський палац дитячої та юнацької творчості»

Селезньова Тетяна – ІІІ місце;

Серебрякова Олена – ІІІ місце;

Шевченко Олеся – ІІІ місце;

Зозуля Антоніна – ІІІ місце;

Редько Анастасія – ІІ місце;

Посколова Єлизавета – ІІІ місце.

Позашкільний навчальний заклад «Запорізький центр козацького військово-патріотичного виховання «Школа джур»

Мурашкіна Єва – ІІ місце.

Позашкільний навчальний заклад «Комунарський районний центр молоді та школярів»

Яворський Тимур – ІІ місце;

Кошляк Аріна – ІІ місце.

Позашкільний навчальний заклад «Станція юних техніків»

Хохлов Денис – ІІ місце;

Растоцька Катерина – ІІ місце;

Нікольска Анна – ІІ місце.

Позашкільний навчальний заклад «Центр естетично виховання Хортицького району»

Греченко Катерина – ІІ, ІІІ місце;

Анісімова Поліна – ІІІ місце;

Соловей Валерія – ІІ місце;

Селемет Карина – І місце;

Козачок Евгенія – ІІІ місце;

Чупріна Діана – ІІ місце;

Ковбаса Софія, Опішняк Дамір – ІІ місце;

Позашкільний навчальний заклад «Центр дозвілля дітей та юнацтва Вознесенівського району»

Шапошникова Анастасія – І місце.

Позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району»

Івко Віталіна – ІІ місце;

Бідюк Олександра – ІІ місце;

Гребенець Марія – ІІ місце;

Валко Марія – ІІ місце.

Позашкільний навчальний заклад «Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району»

Кондратенко Анастасія – ІІІ місце;

Сукач Міла, Колот Таїсія – ІІІ місце.

Кiлькiсть переглядiв: 41

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.