ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Про електронну реєстрацію
дітей для зарахування в дошкільні навчальні заклади м.Запоріжжя

Для самостійного подання електронної заявки на реєстрацію дитини для зарахування в дошкільній навчальний заклад (далі - ДНЗ) м. Запоріжжя Вам необхідно:

1. Зайти на сайт "Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади"

/Files/images/Без названия.jpg

2. Ознайомитись з Інструкцією по електронній реєстрації для батьків.

3. Після внесення відомостей про дитину із даними про одного з батьків та зазначенням Вашої електронної пошти завантажте електронну копію Свідоцтва про народження та документа, що підтверджує пільги для влаштування в ДНЗ. Якщо внесені Вами дані та дані електронних копій документів співпадають, то заявка отримує постійну реєстрацію за датою її подання, про що буде надіслано повідомлення на вказану Вами електронну пошту.

Якщо Ви маєте можливості завантажити електронні копії вищевказаних документів, то впродовж 10 днів після самостійного внесення відомостей про дитину надайте оригінали вказаних в заяві документів завідувачу обраного ДНЗ або територіального реєстратору, який знаходиться у територіальному відділі освіти

60074, м.Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка 48а, тел. 283-75-79,

години прийому: 10.00 - 12.00 (пн.), 15.00 - 17.00 (чт.), або адміністратору Реєстру, який знаходиться в управлінні освіти і науки департаменту (пр. Соборний, 214, тел. 224-38-12)

У разі відсутності моживості самостійно подати електронну заявку, Вам необхідно звернутися з оригіналами документів (Свідоцтво про народження/документи, що підтверджують встановлені для влаштування в ДНЗ пільги) до завідувача обраного ДНЗ або до територіального реєстратора, або до адміністратора Реєстру. Відповідальна особа виконає заповненнн заявки у Вашій присутності.

Звертаємо Вашу увагу: ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ СВОЄЇ ДИТИНИ ВИ МАЄТЕ МОЖЛИВІСТЬ ПОДАТИ ЗАЯВКУ ЛИШЕ В ОДИН ДНЗ.

Довідки за телефоном: 283-75-79

Кiлькiсть переглядiв: 429

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.